Warning: A non-numeric value encountered in /var/home/bufetega/domains/sepalatvija.lv/public_html/wp-includes/functions.php on line 64
PayPal – veic drošākus maksājumus internetā - sepalatvija.lv
Warning: A non-numeric value encountered in /var/home/bufetega/domains/sepalatvija.lv/public_html/wp-includes/functions.php on line 66

Warning: A non-numeric value encountered in /var/home/bufetega/domains/sepalatvija.lv/public_html/wp-includes/functions.php on line 66
Skip to content

PayPal – veic drošākus maksājumus internetā

Dažādu preču iegāde vai pakalpojumu apmaksa internetā ir ne tikai ērtāka, bet bieži vien arī daudz ātrāka, jo tev nav jādodas uz banku un jāveic maksājums, vai jādodas uz veikalu, kur jānorēķinās skaidrā naudā vai ar savu maksājumu karti. Bet, tā kā daudzi cilvēki ne labprāt ievada dažādās mājaslapās savus maksājumu kartes datus, ar bailēm, ka ar tiem tiks veiktas dažāda veida manipulācijas, tad ir izveidos veids, kā tu vari veikt dažāda veida maksājumus internetā droši.

Servisu, kurš nodrošina, ka tavi turpmākie interneta maksājumi būs droši un kontrolēti, sauc PayPal, kurš ļauj ikvienam iegādāties preces internetā, bez nepieciešamības dalīties ar savu finansiālo informāciju, kā tas ir gadījumā, ja tu uzreiz norādi savas maksājumu kartes informāciju. PayPal sadarbojas ar tūkstošiem dažādu pakalpojumu sniedzēju un interneta veikalu, lai maksājumus par pirkumiem tajos ikviens varētu veikt pēc iespējas drošāk.
Kā tad strādā šis pakalpojums?

PayPal darbojas tā, ka tu pievieno savu maksājumu karti savam PayPal kontam, kas automātiski tev dod iespēju norēķināties ikvienā mājaslapā internetā, kura atbalsta PayPal pakalpojumus. Un tiklīdz tu savieno savu maksājumu karti un līdz ar to arī bankas kontu ar PatPal servisu, tā tas nodrošina, ka tava personīgā un finansiālā informācija netiek izpausta nevienai trešajai personai.

Papildus tam, ka PayPal nodrošina pircēja datu drošību, šis pakalpojumu sniedzējs palīdzēs tev arī tad, ja tava pasūtītā prece vai nu netiek tev piegādāta, vai neatbilst tam, ko tu pasūtīji, jo caur PayPal sistēmu ir iespējams saņemt pilnu preces atmaksu, kā arī izdevumus, kuri radās sūtot preci atpakaļ tās pārdevējam. Kā arī nodrošina iespēju konsultēties ar saviem speciālistiem par dažādiem ar pirkumiem un maksājumiem internetā saistītiem jautājumiem, tā ļaujot ikvienam izmantot iespēju iepirkties internetā.

Bet, ja tu veic biznesu internetā un vēlies drošu veidu, kā saņemt samaksu par saviem pakalpojumiem vai pārdotajām precēm, arī tad PayPal nodrošina veidu, kā tev saņemt šo samaksu droši arī gadījumos, ja tavs klients neatrodas tajā pašā valstī, kurā tu, un tam nav citādāk iespējams tev pārskaitīt tev pienākušos samaksu.

Tāpēc nākamreiz, kad tu apmeklēs savu mīļāko interneta veikalu un vēlies iegādāties kaut ko tajā, pārbaudi, vai tas nepiedāvā iespēju samaksāt ar savu PayPal kontu, tā nodrošinot, ka tu varēsi drošāk veikt pirkumus no jebkura pārdevēja.

Published inRaksti par visu